Професійні публікації
Української діабетологічної асоціації

Ми публікуємо найбільш своєчасні клінічні рекомендації та інноваційні дослідження та інформацію для медичних працівників, які спеціалізуються на дослідженні, лікуванні, освіті та догляді за пацієнтами з діабетом.

В теперішній час в нашій країні відсутні рекомендації стосовно обстеження та лікування хворих з кардіоренально-метаболічним синдромом, які б базувалися на результатах великих клінічних досліджень. Розробка таких рекомендацій є нагальною потребою.

Українська діабетологічна асоціація ініціювала створення робочої групи експертів, які є визнаними фахівцями у різних галузях медицини, з метою створення консенсусного документу, у якому запропоновані сучасні рекомендації щодо діагностики та лікування основних клінічних проявів кардіоренально-метаболічного синдрому.

Атлас
Консенсус
Медичні книги

Матеріали, опубліковані у друкованих виданнях Української діабетологічної асоціації, можуть бути використовувані повторно з дозволу УДА, а автори можуть повторно використовувати частину чи всю свою роботу в освітніх цілях із належним зазначенням першої публікації.

Зв'яжіться з нами

Координатор проектів УДА:
Людмила Брязкало
тел.: (050) 252-95-69
[email protected]
м. Київ вул. Є. Коновальця, 32-А