Всеукраїнську громадську організацію «Українська діабетологічна асоціація» було засновано у 2010 році. 
ВГО «Українська діабетологічна асоціація» є добровільною громадською організацією, з можливістю як індивідуального, так і колективного членства на основі спільності інтересів з метою проведення активної діяльності в області лікування цукрового  діабету, профілактики ускладнень захворювання, здійснення наукових  досліджень в сфері експериментальної  і клінічної діабетології. Основна мета діяльності Асоціації полягає в сприянні поліпшенню медичної допомоги людям, які хворіють на цукровий діабет, збільшення тривалості життя пацієнтів з діабетом при поліпшенні її якості шляхом проведення освітніх програм для медичних працівників та хворих на діабет, сприяння проведенню наукових досліджень в галузі клінічної та експериментальної  діабетології. Членство в Асоціації є добровільним і безкоштовним. Член Асоціації може брати активну участь у всіх проведених нею заходах.

Під егідою Української діабетологічної асоціації проводяться науково-практичні конференції “КЕН професора Маньковського”, щорічні конференції УДА “Актуальні питання сучасної діабетології”, конференцїї Grand Round, курси EASD. Також Асоціація є засновником журналів “Діабет Ожиріння Метаболічний синдром” та журнал WELL.

Українська діабетологічна асоціація є членом Міжнародної діабетологічної федерації (IDF) та Европейської асоціації ендокринологів.

Дякуємо за Ваш інтерес до роботи Української діабетологічної асоціації і висловлюємо надію, що спільними зусиллями ми зможемо сприяти поліпшенню якості життя наших пацієнтів.

З повагою Голова правління Української діабетологічної асоціації, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор,  завідувач кафедри діабетології
НУОЗУ ім. П. Л. Шупика
Маньковський Б. М.

У нашій країні з ініціативи групи лікарів і вчених в 2010 році створено Всеукраїнську громадську організацію «Українська діабетологічна асоціація». ВГО «Українська діабетологічна асоціація» є добровільною громадською організацією, з можливістю як індивідуального, так і колективного членства на основі спільності інтересів з метою проведення активної діяльності в області лікування цукрового діабету, профілактики ускладнень захворювання, здійснення наукових досліджень в сфері експериментальної і клінічної діабетології. Основна мета діяльності Асоціації полягає в сприянні поліпшенню медичної допомоги людям, які хворіють на цукровий діабет, збільшення тривалості життя пацієнтів з діабетом при поліпшенні її якості шляхом проведення освітніх програм для медичних працівників та хворих на діабет, сприяння проведенню наукових досліджень в галузі клінічної та експериментальної діабетології.
Членство в Асоціації є добровільним і безкоштовним. Член Асоціації може брати активну участь у всіх проведених нею заходах.

Під егідою Української діабетологічної асоціації проводяться науково-практичні конференції “КЕН професора МАНЬКОВСЬКОГО”, щорічні конференції УДА “Актуальні питання сучасної діабетології”, конференцїї Grand Round (Гранд Раунд), курси EASD. Також випускається журнал “Діабет Ожиріння Метаболічний синдром” (ДОМС) та журнал WELL.

Дякуємо за Ваш інтерес до роботи Української діабетологічної асоціації і висловлюємо надію, що спільними зусиллями ми зможемо сприяти поліпшенню якості життя наших пацієнтів з цукровим діабетом.

З повагою,
Голова правління Української діабетологічної асоціації
Член-кореспондент Національної академії медичних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри діабетології НУОЗУ ім. П. Л. Шупика

Маньковський Б.М.

Для реєстрації в якості члена Української діабетологічної асоціації пропонуємо Вам заповнити заявку.

  Зв'яжіться з нами

  Координатор проектів УДА:
  Людмила Брязкало
  тел.: (050) 252-95-69
  [email protected]
  м. Київ вул. Є. Коновальця, 32-А