Київ, 17-18 вересня 2021
ЩО ТАКЕ КОНФЕРЕНЦія GranD roung?
Це унікальна конференція, призначена зібрати в одному місці українських ендокринологів та провідних незалежних зарубіжних фахівців для обміну досвідом у лікуванні цукрового діабету.

Лекції науково-практичної конфереції з міжнародною участю GRAND ROUND присвячені найбільш цікавим питанням, які стосуються патогенезу ендокринопатій, доказової медицини в ендокринології і технологічним проривам в лікуванні ендокринних захворювань.

На учасників чекає поєднання спілкування в залі та онлайн діалогів, дискусійний клуб та лекції іноземних спікерів, тематичні воркшопи та обговорення клінічних випадків.
Лектори
Борис Маньковський
Професор, завідувач кафедри діабетології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
Михайло Косібород
Професор медицини Університета Міссурі. Кардіолог, клінічний науковий співробітник, заступник директора з серцево-судинних досліджень Інституту серця Св.Луки Середньої Америки.
17-18 вересня 2021, Київ
Науково-практична конференція з міжнародною участю відбудеться в змішаному форматі з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних вимог.

Кількість офлайн-учасників обмежена.
Реєстрація
17-18 вересня 2021, Київ
Надсилаючи форму, Ви даєте згоду ТОВ "Ворлдсервіс Груп" на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року, № 2297-VІ
З технічних питань
Телефон: +38093-516-67-78
Почта: office.vebinar@gmail.com