Діабетична нейропатія:
недооцінене ускладнення
Б.М. Маньковський
ПРО
/КНИГУ
Із задоволенням анонсуємо вихід в першому півріччі 2022 року подарункового ілюстрованого атласу «ДІАБЕТИЧНА НЕЙРОПАТІЯ: НЕДООЦІНЕНЕ УСКЛАДНЕННЯ» за авторством професора Б. М. Маньковського, в якому в ілюстративній формі будуть наведені сучасні дані стосовно діагностики та лікування діабетичної нейропатії.
Також в атласі буде представлений унікальний розділ «Гра в діагнози», присвячений живопису в медицині та медицині в живопису. Мистецтвознавство та медицина мають важливу спільну рису: обидві дисципліни потребують уважного спостереження. Останнім часом ці дві сфери почали ще більше перетинатися. Медичні школи США включають уроки мистецтва у свої програми, адже дослідження показують, що вивчення творів тренує у лікарів навички спостереження. Тож цілком зрозуміло, чому медики виявляють інтерес до життя та творчості майстрів мистецтва та пояснює публикацію такого унікального розділу в атласі.
Подарунковий атлас має незвичний формат, велику кількість ілюстрацій, цікавої та корисної інформації. На Вас чекають цікаві історичні екскурси, акцент на деталях життя та творчості відомих митців з паралельним зануренням в історію визначення та вивчення діабету від першої згадки симптомів до сучасності.

Видання буде цікавим та цінним подарунком для лікарів усіх спеціальностей.
ПРО
/АВТОРА
Член-кореспондент Національної академії медичних наук України, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри діабетології Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика. Працював у провідних університетах світу – Північно-Західному університеті (Чикаго, США), Університеті Майямі (США), Національному Інституті цукрового діабету (Дюссельдорф, Німеччина). Голова правління Української діабетологічної асоціації.
Є членом Президії робочої групи з вивчення діабетичної нейропатії Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету. Є головним редактором журналу «Діабет Ожиріння Метаболічний синдром», членом редакційних колегій журналів «Journal of Diabetes Science and Technology» (США), «International Journal of Biomedicine» (США), «Проблеми ендокриної патології», «Міжнародний ендокринологічний журнал». Рецензент статей у провідних міжнародних журналах – Diabetes Care, Diabetes, Journal of Diabetes Science and Technology та вітчизняних наукових видань.
Б. М. Маньковський є автором понад 700 наукових публікацій, у тому числі більше 200 опубліковані в міжнародних виданнях, 10 монографій, з яких 2 опубліковані за кордоном (Канада, США). Наукові інтереси Б. М. Маньковського пов'язані з вивченням механізмів розвитку і розробкою методів лікування ускладнень цукрового діабету, таких як діабетична нейропатія, гострі і хронічні порушення церебрального кровообігу.
Характеристики
Автор.......................................Маньковський Б. М.
Обкладинка.............................Тверда
Кількість сторінок .................. 400+
Ширина.................................... 234
Висота...................................... 234
Рік видання..............................2022
Мова.........................................Українська
Видавництво............................ТОВ «Віра Проджект»
Роздрібна ціна……………………….від 2800 грн
Оформити передзамовлення
Роздрібна ціна від 2800 грн
ПІБ
Ваш E-mail
Ваш телефон
Кількість
+
Всього
0